Догрався! Любителя “русского міра” звільнили з посади викладача в Одеському університеті імені Мечникова

Новини, Різне

Любителя “русского міра” Дениса Ситнікова звільнили з посади викладача в Одеському університеті ім. Мечнікова. Окрім цього, українофоб з “Одеської юридичної академії” Сергій Шубін отримав догану, його теж можуть звільнити.

Скандальна викладачка Євгенія Більченко буде звільнена з посади професора кафедри культурології та філософської антропології НПУ ім. Драгоманова. Про це повідомляє народний депутат Наталія Піпа на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

Політик отримала відповідь від Державної служби якості освіти України на своє звернення щодо викладачів, які поширюють українофобні висловлювання в університетах. За результатами перевірок роботу втратили одразу три особи.

“Я не “поліція моралі”… Я людина, яка любить свою країну, мову, історію. Вболіваю за нашу освіту і роблю все від мене можливе, щоб її покращити. За кілька днів студенти повернуться до навчання. І я не хочу, щоб на восьмому році війни вони чули з вуст деяких викладачів, що “українська мова – блювота”, що “мовний закон – лімфовузол на тілі онкохворої американської колонії”, а “Крим – це Росія”, – зазначила нардеп.

Так, Євгенія Більченко відсторонена від роботи, а згодом звільнена з посади професора кафедри культурології та філософської антропології НПУ ім. Драгоманова. Сергій Шубін отримав догану, також наразі розглядається рішення щодо його звільнення з посади завідувача кафедри гуманітарних дисциплін Миколаївського інституту права НУ “Одеська юридична академія”. А Деніс Ситніков – звільнений з 31 серпня 2021 року з посади доцента кафедри цивільно-правових дисциплін Одеського НУ ім. Мечникова, вказано у дописі Піпи.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.