Дайте хтось альтернативу Порошенку! Хто збере людей більше Порошенка і поведе за собою? – Маруся Звіробій

Новини, Політика, Різне

Marusya Zvirobiy

Дайте хтось альтернативу Порошенку! Ну от вже прям треба!

Альтернативність легко перевіряється:

Краща заміна Порошенку це наявність ресурсів:

1. Не совок, з проєвропейським курсом економічного розвитку, а не проросійським.

2. Зв’язки з світовою дипломатією і досвід роботи з нею. Адже тільки світ має вплив на внутрішній треш, коли влада з катушок злітає.

3. Фінанси свої власні і хоча б пару телеканалів, без цього ніхто в цьому інформаційному мочилові довше тижня не протримається, навіть Ісус Христос. Тому на святих зразу ж не розраховуєм. 1+1 репетуватиме, шо по воді ходить, бо плавать не вміє.

4. От тут найголовніше – готовність більшої кількості людей вийти за покликом лідера воювати чи відстоювати свої права.
Скільки там за зеленського виходило його фанатів на майдан??? (Нацгвардія не рахується). Правильно -ні скільки. Його пасив сидітиме на дупці рівно і за нього нікуди не вийде.

Країною керують майдани. Навіть коли вони не виходять, вони тим самим ростять нових януковичів, тобто все одно впливають на державний лад. І має силу той, за ким люди підуть. Якби за Порошенком ніхто не йшов, він би вже не був нікому цікавий. А доки його підтримує найбільший відсоток саме активу країни, здатного вийти на мітинги, доти саме він буде основною опозицією.

Хто збере людей більше Порошенка і поведе за собою спільними задачами це і буде йому альтернатива.
То ХТО??? З усіма вказаними вимогами! Без них то просто мильна булька.

А очікування роками непойми чого, і послаблення основної опозиції, це глупість, бо поки всі гризуться з Порохом і порохоботами, в зелених щах підростає покоління серйозних корабельних сосен, тупих тьолок з накачаними губами в ЗСУ і МВС, які тіктоки записують спільно з московськими колєгами під російський репчик і шансон. Так про війну, за роки промивання мізків, скоро забудуть навіть ті, хто на ній був. Тоді все почнемо наново, в тапках майках і на фронт.

Хоча… нам вже може так не пощастить. Все вирішуватиметься в кабінетах вже тепер добре захищених Нацгвардією.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.