“Епіцентр” попався на масштабних спекуляціях із масками: наварили мільйони (ВІДЕО)

Відео, Новини

орговельну мережу “Епіцентр” ще до скандалу з масками з літака “Мрія” викрили в спекуляції на респіраторах БУК-3 під час державних закупівель, пише ОБОЗРЕВАТЕЛЬ.

Вартість завищили на 40%. Подробиці розкрив у своєму розслідуванні від 20 квітня журналіст Євген Плінський (щоб подивитися відео, доскрольте новину до кінця).

Так, у березні респіратори пропонували за трохи завищеною ціною – 25 грн замість ринкових 13 грн. Але зі зростанням паніки та кількості захворюваності на коронавірус в Україні вартість кілька разів піднімали – спершу до 60, потім до 100 грн.

"Епіцентр" попався на масштабних спекуляціях з масками

“Епіцентр” попався на масштабних спекуляціях з масками

Цікаво, що до 30 березня в тендерах брав участь сам виробник, продавши масок із клапаном за ціною 60 грн на більш ніж 2 млн грн, однак після того як за компанію взялися в митній службі, Офісі генпрокурора та прикордонній службі, вона різко зникла із закупівель.

Маска з клапаном і без

Маска з клапаном і без

Натомість з’явився “Епіцентр” із маскою БУК без клапана за спекулятивною ціною – 100 грн. За два тижні квітня мережа розіграла на тендерах цих засобів майже на 5 млн грн. Плінський припустив, що “Епіцентр” просто посунув виробника та зайняв його нішу.

Джерело