ВІДЕО: ЗСУ звільнили Ямпіль і замкнули в “котел” 2-ту армію РФ. Слава нашим ГЕРОЯМ!!!!!

Війна, Новини

Ямпіль 🇺🇦

Слава нашим ГЕРОЯМ!!!!!

🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥🔥

На відео, ймовірно, «тактичне перегрупування» русні на Лиманському напрямку🤡
 

***

Rostyslav Demchuk

Ну, що ж? Лиман ще не звільнено, але місто взяте українськими воїнами у щільне кільце!

Військові і експерти кажуть, що вперше в історії ЗСУ провели таку успішну операцію з оточення противника.

Експерт Defense Express Іван Киричевський зауважив, що ЗСУ взяли під вогневий контроль усі шляхи відступу навколо Лимана.

“Ми перебуваємо на порозі важливої психологічної перемоги. В історії українського війська ще не було епізодів, коли наші військові брали ворога в оточення, створювали росіянам котел й брали їх там у полон. ЗСУ взяли під вогневий контроль шляхи відступу навколо Лимана, якими могли б скористатися росіяни”, – зазначив Іван Киричевський.

За його словами, росіяни могли відступити раніше і не підставлятися під вогонь ЗСУ.

“Але повідомлення про те, що Путін особисто керує військовими операціями підтверджуються. У випадку з Лиманом має значення не тільки кількість знищених російських загарбників, а те, що ЗСУ вперше в історії провели дуже успішну операцію з оточення противника і це ще більше підіймає бойовий дух українським захисникам, ніж Харківський наступ”, – додав Киричевський.

Слава воїнам ЗСУ!

***
Лиман – Кремінна (33 км); Кремінна – Сєверодонецьк (26 км); Лиман – Сєверодонецьк (59 км).

Зашморг довкола Лимана затягнуто. Росіянам з нього живими не вибратись. Хіба що полон. Лиман взято в щільну облогу. Ось іще тактичні карти.

***

10 трупів російських військових і БТР-82А – вдала засідка воїнів ЗСУ під час українського наступу у Харківській області. На відео 10 трупів, не виключено, що ще є всередині бойової машини.

Російські війська докладають відчайдушних зусиль, щоб зупинити український наступ, але стабілізувати ворогу фронт на Харківщині навіть за три тижні після розгрому під Балаклією та здачі Ізюму, Балакліі, Куп‘янську росіяни не можуть.

Якби спробували у себе вдома піти працювати, а не побігли за легкими грошами – залишились би живі. Ось такий “план спецоперації Путіна” для мобілізованих росіян.

 

 

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь