Росія може застосувати ядерну зброю проти України, щоб зупинити наступ ЗСУ та знищити нашу державу – ГУР

Війна, Новини

Представник Головного управління розвідки України Вадим Скібіцький припустив, що Росія може застосувати ядерну зброю проти України. За його словами, на такой крок країна-агресор може піти, щоб зупинити наступ ЗСУ та знищити нашу державу.

Про це він сказав під час інтерв’ю телеканалу “ITV News”. Він наголосив, що це загроза не лише для України, а й для інших країн.

“Можливо, Росія застосує ядерну зброю проти України. Вони намагатимуться зупинити нашу наступальну діяльність і знищити нашу державу. Це загроза для інших країн”, – зазначив Скібіцький.

Зокрема, вибух тактичної ядерної зброї матиме вплив і на Чорноморський регіон.

“Ми пам’ятаємо історію Чорнобиля. Можливо, ми матимемо ще одну катастрофу на нашій території, у Східній Європі”, – сказав Скібіцький, додавши, що наслідки застосування ядерної зброї можуть вплинути на Польщу, Туреччину та Болгарію.

Водночас президент України Володимир Зеленський сказав, що не вірить у те, що міжнародна спільнота дозволить російському диктатору Володимиру Путіну застосувати ядерну зброю. Він не відкинув ризиків, однак наголосив, що йти на компроміси з президентом країни-агресора не можна.

Як повідомляв OBOZREVATEL, глава Кремля Путін накинувся зі звинуваченнями на Захід: мовляв, деякі високопосадовці провідних держав НАТО “дозволяють собі” говорити про “можливість і допустимість застосування проти Росії зброї масового ураження”.

Глава Кремля пригрозив ядерним ударом, сказавши, що РФ також має відповідне озброєння.

джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь