Ірина Луценко: Влада не має права порушувати права людини! Владі нецікаво бачити прогресивну опозицію (ВІДЕО)

Відео, Новини, Суспільство

Ірина Луценко

В ефірі телеканалу «Еспресо» висловила свою думку з приводу відключення трьох опозиційних телеканалів від цифрового мовлення.

Є Конституція України, 34 стаття, яка говорить про те, що ніхто не може бути обмежений у свободі слова, людина має право висловлювати свою думку та доносити її на певних носіях.

На сьогодні «Еспресо», «Прямий» та «5 канал» обмежені у своєму мовленні, не беруть участь у загальному єдиному марафоні, вилучені з цифрового мовлення, і це говорить про одне: навіть, у воєнний стан влада не має права порушувати Конституцію та її основні базові постулати. Оскільки досі не було офіційного пояснення, то владі невигідно, щоб опозиція могла вільно спілкуватися і доносити свою інформацію.

Упевнена, владі нецікаво бачити прогресивну опозицію, яка може доносити альтернативну думку або критикувати певні дії влади у середині країни.

Наші американські та європейські партнери неодноразово наголошували – якщо Україна планує стати повноправним членом ЄС, то у першу чергу має думати про демократію. Вважаю, що прояв цензури у політичному житті України є неправильним. Українці декілька разів на Майданах виборювали право бути вільними, висловлювати свої думки, за це вмирала наша Небесна сотня, тому такі прояви є недопустимими.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь