Ющенко почав відправляти на передову мед для захисників України: “на честь Степана Бандери та Тараса Шевченка” (ФОТО)

Новини, Політика, Різне

🐝🐝🐝 Третій президент України Віктор Ющенко планує відправляти на передову мед для захисників України.

Першу партію меду він назвав на честь Степана Бандери та Тараса Шевченка.

«Це всіма нами улюблений мед, який був зібраний на пасіках землі Великих Українців. Шевченківський мед був зібраний в Моринцях, Бандерівський — у рідному селі Степана Андрійовича Старому Угринові», — написав експрезидент у Facebook.


Повний текст посту:

Дорогі друзі, разом зі своїм однодумцем Євгеній Миронюк, який є засновником агенції маркетингових комунікацій BrainTank найближчим часом ми реалізуємо дуже цікавий продукт, який, переконаний, окрім того, що дуже корисний так ще й окрилить наших Героїв на передовій, підніме моральний дух та вселить надію, що перемога буде виключно за нами!

Це всіма нами улюблений мед, який був зібраний на пасіках землі Великих Українців. Шевченківський мед був зібраний в Моринцях, Бандерівський – в рідному селі Степана Андрійовича – Старому Угринові.

Перша партія меду, а це приблизно 25000 стіків буде передана нашим захисникам найближчим часом. Сьогодні у нації, яка вже є консолідованою та єдиною, я дуже хочу поради, щоб Ви запропонували свої варіанти прізвищ Великих Українців для наступної серії. Абсолютно переконаний, що Вам є кого порадити!

Усі разом ми переможемо. Росія заплатить за всі свої злочини.

P.S. Ми дійсно перша армія світу. Тому що Міць і Силу армії вимірюють в першу чергу не кількістю танків, а силою Духу!!!
Слава Україні!

Також дуже прошу підписатися на сторінку компанії BrainTank, тому що цей проект в нас не єдиний.

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь