Я запевняю: уряд США дуже задоволений працювати з президентом Зеленським та його командою – Курт Волкер

Війна, Новини, Політика

Назар Приходько

Знаєте… Я в глибокому шоці…

Колишній спецпредставник США по Україні Курт Волкер дав розгорнуте інтерв‘ю «Європейській Правді», перебуваючи в Україні, і воно справило на мене дуже сильне враження, наприкінці допису поясню чому, а поки переповім основні, на мою думку тези, а посилання на інтерв’ю додам. Отже:

На думку Курта Волкера, претензій щодо постачання та використання зброї в Україні – в США немає! Він згадав Конгресвумен Спартц і зазначив, що своєю тодішньою заявою щодо того, що в США не знають, куди йде озброєння – «вона робить скоріше шкоду, адже потрібно не зменшувати, а навпаки збільшувати постачання зброї Україні». Від себе додам, що телеканал CBS також видалив свій фільм-розслідування, де просувалися схожі тези.

Окрім цього, Волкер «пройшовся» по Спартц за її сентенції на адресу Голови ОП Єрмака, цитую:

«Я бачив лист Спартц. Вона підіграє крайнім лівим та крайнім правим. Вона дала аргументи – ізоляціоністам і тим, хто не хоче допомагати Україні. Зеленський робить надзвичайну роботу на чолі країни, що воює. Андрій Єрмак – керівник його апарату, критично важдива частина його команди.

Я запевняю: уряд США дуже задоволений працювати з президентом Зеленським та його командою. Її склад – це рішення президента Зеленського. І мені невідомо про жодні сумніви стосовно складу, включно з Андрієм Єрмаком», – підкреслив Волкер

Скажіть неочікуваний хід? Та це не все…

Відповідаючи на запитання, щодо повноважень Єрмака, Волкер зазначив наступне:

«Президент Зеленський був обраний. В Україні триває війна. Він за умов війни робить надзвичайну роботу. І саме йому вирішувати, хто має бути поруч з ним у ці часи. Щоб Україна пройшла через цю війну. А ми маємо поважати його вибір і працювати з ним та його командою так тісно, як можливо, щоби підтримати вас».

Коротше, отак от. А тепер я поясню, чому я м‘яко кажучи в Шоці:

За часів роботи Волкера в Україні, опозиція називала його «пропорошенківським». Завжди. Навіть читав таке визначення, як «американський порохобот», а прибічники Порошенка – реально поважали Волкера за все, що він говорить, як підтримує і чим допомагає…

Що ж сталося?

А сталося те, про що я писав в одному з попередніх своїх дописів: війна. Ми всі: влада, армія та Народ мають бути монолітом для того аби якнайшвидше та якнайболючіше для РФ завдати їй поразки. Якщо ми, під час війни, регулярно розводитимемо срач – це гратиме на руку нашому споконвічному ворогу.

Волкер це розуміє – треба це зрозуміти і ВСІМ нам.

Посилання на повне інтерв‘ю:

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь