Чоловік Сумської пішов у військкомат, акторка поділилася переживаннями: “Він готовий…”

Відео, Війна, Новини, Шоу-бізнес

Ольга Сумська поділилася, що, як і усі жінки, переживає за Віталія.

Відома українська актриса Ольга Сумська повернулася з Італії до України, де залишився її чоловік Віталій Борисюк. Народна артистка України у програмі “Слава+” розповіла про те, чи її чоловік воюватиме.

Актриса розповіла, що Віталій Борисюк військовозобов’язаний і від служби він не ухилявся. Втім, йому відмовили.

“Він ходив у військкомат – як і всі, хто зобов’язаний це зробити. І на той час, коли він прийшов, це було 2 тижні після початку. Йому сказали, що поки не на часі, тому що беруть тільки військових. Він готовий”, – поділилася Ольга Сумська.

Ольга Сумська та Віталій Борисюк

“Тоді у військкоматі йому сказали – поки ми вам не даємо згоди. Спочатку заходять військові, люди, які навчалися цієї професії. Віталій – актор, але спортивна людина, яка володіє зброєю. Якщо потрібно буде, то, звісно, ​​піде захищати”, – додала вона.

Вона поділилася, що, як і всі жінки, переживає за Віталія. Однак наголосила, що зараз важливі думки тих жінок, чоловіки яких уже на передовій та захищають нашу країну.

“Так, я переживаю, ми, як люди, боїмося за своїх чоловіків. А скільки дівчат захищають Україну?! Скільки зараз уже людські життя втрачені? Ми не чуємо цієї статистики, але я переконана, що вона страшна”, – додала вона.

Джерело

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь