На марафоні «Єдині новини» стрибає Монатік з «пєснямі» на мові окупанта. Ось так у нас проходить «деколонізація» від влади…

Війна, Новини, Різне, Шоу-бізнес

Андрій Смолій

Тут «найпатріотичніший» міністр Ткаченко інтерв‘ю дав. Сказати що це треш посеред війни – нічого не сказати.

❌Білі списки» для окупантів в музиці та культурі. Шикарно, так? Хай рzzня далі катається до України та сидить на всіх каналах і радіостанціях?

❌Марафон буде «до перемоги», а опозиційні канали ніхто допускати до нього не буде.
Давайте кінцево вб‘ємо медіаіндустрію. Геніально.

❌Про евакуацію музеї із зони бойових дій чи окупованих територій – «у нас немає грошей евакуйовувати будь що». Тут просто мовчу. Треш.

Ну і не подобається Ткаченку термін «дерусифікація», треба якось лайтовіше «боротьба з наслідками…». Ну щоб не образити ж «вєлікую культуру» мабуть.

Отже, замість повної заборони московитського в Україні, нам далі всякі ткаченки пропихають абсолютно неадекватний порядок денний.

Це взагалі міністр якої країни? Точно України?

***
А тим часом на марафоні «Єдині новини» у неділю ввечері сторибає Монатік з «пєснямі» на мові окупанта. В метро. Все дійство організоване Мінкультом та державою. Ось так у нас проходить «деколонізація» від влади.
З такими темпами війна ментальна, інформаційна, культурна, і зрештою реальна буде тривати довго. Поки в країні досі просувають «русскій мір».

Редакція сайту не несе відповідальності за зміст блогів. Думка редакції може не збігатися з авторською.

Залишити відповідь